NÁRODNÍ HÁZENÁ - HK HLINSKO
  Hlinsko - Přeštice 3.5.09

Jarní trápení Hlinečanek stále pokračuje

Hlinsko – Přeštice 16:19

Zatímco v podzimním měření sil odjížděl hostující celek z Přeštic s vítězstvím 20:19, tentokrát mu soupeřky porážku oplatily. „Prohrály jsme si utkání samy, protože jsme za čtvrthodiny vstřelily pouze dvě branky. Soupeřky nám utekly a náskok jsme už nedotáhly. V útoku hrály holky sice dobře, ale přišel střelecký útlum“, postěžovala si na tento nevydařený zápas trenérka Lenka Boguajová. Zatímco I. poločas s výsledkem 8:9 byl ze strany Hlineckých ještě dobrý, po změně stran ve zmiňované čtvrthodince utekly Přeštice na rozdíl šesti branek. V posledních třech minutách Hlinsko odvrátilo hrozící debakl (13:19) třemi brankami na konečný stav 16:19.

Sestava HK stejná, o branky se rozdělily: Bonaventurová 10, Kvapilová 4, Tichá a Zezulová po 1.